Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Serce 0 Ulubione

Działki na sprzedaż Piaśnik - Oferty sprzedaży działek

10 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

10 ogłoszeń

Wygląda na to, że nie znaleźliśmy ogłoszeń spełniających dokładnie Twoje kryteria. Spróbuj jeszcze raz.

Ogłoszenia w okolicy

399 000 zł2 914 m² 136,93 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trójkąt

Ofertą sprzedaży jest działka budowlana w Stargardzie: - 10/3 o powierzchni 2914 m2 Działka objęta jest planem miejscowym, który przewiduje na niej zabudowę zagrodową. najważniejsze.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana uzbrojona, ul. Starowiejska

Witkowo Drugie(Piaśnik + 13 km)

154 420 zł3 006 m² 51,37 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:nieregularny

Szukasz idealnego miejsca na budowę swojego wymarzonego domu? Odkryj działki budowlane w Witkowie, które łączą spokój podmiejskiego życia z doskonałą infrastrukturą i błyskawicznym.

Szczegóły ogłoszenia

Działka rolna przy lesie

Załom(Piaśnik + 23 km)

430 000 zł1 303 m² 330,01 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferujemy na sprzedaż nieruchomość gruntową niezabudowaną o powierzchni 1303m2, która położona jest w Załomiu (gmina Goleniów). Działka gruntu posiada regularny kształt (prostokąt),.

Szczegóły ogłoszenia

Działka Krzywice

Krzywice(Piaśnik + 24 km)

105 000 zł3 249 m² 32,32 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana W atrakcyjnej cenei - 35 zł/m2 Zapraszamy Państwa do zapoznania się z ofertą działek budowlanych, położonych w miejscowości Krzywice, w otulinie lasu mieszanego,.

Szczegóły ogłoszenia

Działka rekreacyjna Starzyce

Starzyce(Piaśnik + 19 km)

45 000 zł500 m² 90 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Starzyce gmina Chociwel. W ofercie do sprzedaży pięknie położony nad samym jeziorem kompleks działek, w studium przeznaczony pod rekreację i turystykę, powierzchnia 500 m^2 każda,.

Szczegóły ogłoszenia

Działka rolna Marianowo

Marianowo(Piaśnik + 12 km)

120 000 zł8 200 m² 14,63 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Przedmiotem sprzedaży jest Grunt rolny Grunty orne o łącznej pow. 0,82 ha w samym Marianowie pod Stargardem. W miejscowości znajduje się sklep i kościół ,plac zabaw. Idealna dla.

Szczegóły ogłoszenia

Działka inwestycyjna Morzyczyn

Morzyczyn(Piaśnik + 13 km)

1 200 000 zł4 874 m² 246,20 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:-

 

Kształt:nieregularny

Przedstawiamy ofertę atrakcyjnej działki na sprzedaż, znajdującej się w miejscowości Morzyczyn (gm. Kobylanka, pow. stardgardzki, woj. zachodniopomorskie), o powierzchni 4874 m2.

Szczegóły ogłoszenia

200 000 zł952 m² 210,08 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Mega obniżka ceny! już dzisiaj zobacz tą ofertę! oferta dostępna tylko U nas! Zapraszamy Państwa do zapoznania się z atrakcyjną ofertą sprzedaży działki budowlanej w Goleniowie przy.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana uzbrojona Maszewo

Maszewo(Piaśnik + 11 km)

79 000 zł969 m² 81,53 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

Działki budowlane w Maszewie Twoja szansa na nową przyszłość! Ofertą sprzedaży są atrakcyjne działki budowlane w Maszewie: - 299/1 o powierzchni 1001 m2 w cenie 89 000 zł, -.

Szczegóły ogłoszenia

Działka inwestycyjna Godowo

Godowo(Piaśnik + 17 km)

1 410 900 zł29 700 m² 46,80 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:nieregularny

Przedmiotem sprzedaży jest działka inwestycyjna położona w miejscowości Godowo, w gminie Maszewo. Działka z oznaczeniem klasy gruntu Ł IV, bez Miejscowego Planu Zagospodarowania.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie Piaśnik

Piaśnik,zachodniopomorskie

119 000 zł1 500 m² 79,33 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka 3/18 Kolonia grabowo górne (piaśnik)